1

Blacharnia i Lakiernia

Blisko 40. lat na toruńskim rynku motoryzacyjnym to najlepsza rekomendacja dla naszej pracy i dążenia do najwyższej jakości obsługi. Połowę tego czasu spędziliśmy na tworzeniu jak najlepszej pozycji Toyoty w naszym regionie. Zdobyte doświadczenie i fachowa wiedza zaczerpnięta od największego światowego producenta samochodów, pozwoliła nam iść krok dalej - w 2010 roku stworzyć plan budowy największego w regionie Centrum Usług Blacharsko-Lakierniczych. Już 3. lata później, w Łysomicach k/Torunia z dumą otwieraliśmy drzwi do kolejnego, nowoczesnego obiektu. 

Technologia napraw blacharsko-lakiernicznych w całości opiera się na rygorystycznych i najlepszych praktykach opracowanych przez Toyotę. Nasi specjaliści wciąż podnoszą swoją wiedzę i praktyczne umiejętności podczas szkoleń organizowanych przez polskiego importera. Nie spoczywamy jednak na laurach, i nie mówimy że wiemy i umiemy już wszystko - świat lakierów i nowych technologii to wciąż dla nas fascynująca i niekończąca się podróż, czego dowodem są choćby nagrody i wyróżnienia dla naszych najlepszych techników. 

Warsztat, zajmujący dzisiaj powierzchnię ponad 1.500m2, wyposażony jest w najnowocześniejsze markowe urządzenia oraz maszyny do usuwania skutków kolizji drogowych. Zajmujemy się także kosmetyką samochodową, by przywrócić blask każdego auta.

Jakie jeszcze usługi świadczymy w naszym Centrum Usług Blacharsko-Lakierniczych?

Mam szkodę, i co dalej?

  • Koniecznie zgłoś szkodę do Towarzystwa Ubezpieczeniowego - swojego lub sprawcy
  • Wybierając nas jako firmę zobowiązaną do likwidacji szkody, skontaktuj się z nami w celu ustalenia dalszych kroków działania. Współpracujemy z największymi firmami ubezpieczeniowymi jak PZU, Grupa Ergo Hestia, Grupa Generalli, Allianz czy Grupa Compensa, co znacznie ułatwia i przyspiesza proces naprawy pojazdu. W przypadku rozliczania szkody z innego towarzystwa - również doradzimy i przygotujemy niezbędne dokumenty, by pomóc Ci przy naprawie.
  • Przed przyjazdem do naszego warsztatu, wydrukuj i wypełnij odpowiednie dokumenty (dostępne w sąsiedniej ramce).
  • O kolejnych krokach poinformujemy Cię na spotkaniu.

Przydatne dokumenty:

ZGŁOSZENIE SZKODY (samochód leasingowany przez Toyota Leasing Polska)

ZGŁOSZENIE SZKODY (samochód leasingowany przez Santander Consumer Multirent)

OŚWIADCZENIE WS. VAT

OŚWIADCZENIE WS. VAT (samochód ubezpieczony w Grupie Ergo Hestia)

OŚWIADCZENIE WS. WYPŁATY ODSZKODOWANIA

Szybki kontakt

Centrum Usług Blacharsko-Lakierniczych

ul. Gdańska 6, Łysomice k/Torunia

tel. 56 622 98 40
e-mail: szkody@bednarscy.com.pl

Kontakt

Urszula Hayashi
Urszula Hayashi
Biuro Obsługi Klienta

Telefon: 56 622 98 40

e-mail: urszula.hayashi@bednarscy.com.pl
Artur Tarczykowski
Artur Tarczykowski
Szef Działu Blacharsko-Lakierniczego

Telefon: 56 622 98 40

e-mail: artur.tarczykowski@bednarscy.com.pl
Andrzej Buczkowski
Andrzej Buczkowski
Doradca Klienta

Telefon: 56 622 98 40

e-mail: andrzej.buczkowski@bednarscy.com.pl
Marek Lewandowski
Marek Lewandowski
Doradca ds. Likwidacji Szkód Mazda

Telefon: 56 622 98 40

e-mail: marek.lewandowski@bednarscy.com.pl
Galeria
Centrum Blacharsko Lakiernicze Toruń BednarscyCentrum Blacharsko Lakiernicze Toruń BednarscyCentrum Blacharsko Lakiernicze Toruń BednarscyCentrum Blacharsko Lakiernicze Toruń BednarscyCentrum Blacharsko Lakiernicze Toruń BednarscyCentrum Blacharsko Lakiernicze Toruń BednarscyCentrum Blacharsko Lakiernicze Toruń BednarscyCentrum Blacharsko Lakiernicze Toruń BednarscyCentrum Blacharsko Lakiernicze Toruń BednarscyCentrum Blacharsko Lakiernicze Toruń BednarscyCentrum Blacharsko Lakiernicze Toruń BednarscyCentrum Blacharsko Lakiernicze Toruń BednarscyCentrum Blacharsko Lakiernicze Toruń BednarscyCentrum Blacharsko Lakiernicze Toruń BednarscyCentrum Blacharsko Lakiernicze Toruń BednarscyCentrum Blacharsko Lakiernicze Toruń BednarscyCentrum Blacharsko Lakiernicze Toruń BednarscyCentrum Blacharsko Lakiernicze Toruń BednarscyCentrum Blacharsko Lakiernicze Toruń BednarscyCentrum Blacharsko Lakiernicze Toruń BednarscyCentrum Blacharsko Lakiernicze Toruń Bednarscy